KONST / Litografier / Färglitografi 13279313
nr 1327 9313
John Salt
(f. 1937), Storbritannien
Färglitografi, Bilvrak. Signerad, numrerad 135/150. Oramat löst blad, bladets mått: 50x69,5 cm
John Salt, bildkonstnär född 1937 i Birmingham, Storbritannien.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:42:54
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)